Restaurace U Krále Václava

Rezervace

Jídlo s sebou / rozvoz | Lysá nad Labem

Chcete si dát českou kuchyni a stále ještě hledáte vhodnou restauraci, kam si na ni zajít? Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.

Nejlepší restaurace v okolí!

Naše česká kuchyně bohatá na tradice Vás překvapí nejen svou rozmanitou nabídkou pokrmů. Nechejte se překvapit nabídkou znamenitých pokrmů. Na výběr máte i nesčetné množství osvěžujících nápojů. Po výtečném obědě Vám rádi doporučíme tiramisu, božské dezerty či cheesecaki, které pro Vás pečeme přímo v restauraci – odpolední siesta u dobré kávy! Zajděte k nám na oběd či večeři. Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma.

Přichystáme Vám i soukromou akci nebo svatbu

Před restaurací se nachází bezplatná parkovací místa. Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíčku ocení náš bezbariérový přístup do restaurace. Máme rádi pejsky, a tak jsou u nás i oni vítanými hosty! Rezervujte si u nás stůl a užijte si dobré jídlo se sklenkou kvalitního vína v naší útulné restauraci. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené přes telefonní číslo +420325551077. Platby jsou možné kartou Mastercard, stravenkami Ticket Restaurant®, kartou VISA a bezkontaktní platbou i v hotovosti. Využijte naší služby rozvozu jídel a nechte si jídlo dovézt přímo domů. Jídlo Vám rádi zabalíme i s sebou. Využijte našich cateringových služeb. Nabízíme Vám široký výběr moderní gastronomie a jedinečný zážitek. Obraťte se právě na nás! Hledáte místo pro váš svatební den? Bude nám ctí postarat se o to, aby byl od začátku až do konce jedinečný. Navštívit nás můžete každý den.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Masarykova, 218, 28922 Lysá nad Labem, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420325551077

Naše otevírací doba

Pondělí
10:30 – 22:00
Úterý
10:30 – 22:00
Středa
10:30 – 22:00
Čtvrtek
10:30 – 22:00
Pátek
10:30 – 23:00
Sobota
10:30 – 23:00
Neděle
10:30 – 22:00

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue