Restaurace U Krále Václava

Rezervare

Jídlo s sebou / rozvoz | Lysá nad Labem

Chcete si dát českou kuchyni a stále ještě hledáte vhodnou restauraci, kam si na ni zajít? Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.

Nejlepší restaurace v okolí!

Naše česká kuchyně bohatá na tradice Vás překvapí nejen svou rozmanitou nabídkou pokrmů. Nechejte se překvapit nabídkou znamenitých pokrmů. Na výběr máte i nesčetné množství osvěžujících nápojů. Po výtečném obědě Vám rádi doporučíme tiramisu, božské dezerty či cheesecaki, které pro Vás pečeme přímo v restauraci – odpolední siesta u dobré kávy! Zajděte k nám na oběd či večeři. Užívejte si pobytu u nás a surfujte po internetu zdarma.

Přichystáme Vám i soukromou akci nebo svatbu

Před restaurací se nachází bezplatná parkovací místa. Maminky s kočárkem nebo hosté na invalidním vozíčku ocení náš bezbariérový přístup do restaurace. Máme rádi pejsky, a tak jsou u nás i oni vítanými hosty! Rezervujte si u nás stůl a užijte si dobré jídlo se sklenkou kvalitního vína v naší útulné restauraci. Kontaktovat nás můžete jednoduše na uvedené přes telefonní číslo +420325551077. Platby jsou možné kartou Mastercard, stravenkami Ticket Restaurant®, kartou VISA a bezkontaktní platbou i v hotovosti. Využijte naší služby rozvozu jídel a nechte si jídlo dovézt přímo domů. Jídlo Vám rádi zabalíme i s sebou. Využijte našich cateringových služeb. Nabízíme Vám široký výběr moderní gastronomie a jedinečný zážitek. Obraťte se právě na nás! Hledáte místo pro váš svatební den? Bude nám ctí postarat se o to, aby byl od začátku až do konce jedinečný. Navštívit nás můžete každý den.

Locație

Faceți click pentru a afișa harta

Adresa ta IP va fi trimisă pe Hărțile Google.

Masarykova, 218, 28922 Lysá nad Labem, Republica Cehă

Fă o rezervare

+420325551077

Programul nostru program de funcționare

Luni
10:30 – 22:00
Marți
10:30 – 22:00
Miercuri
10:30 – 22:00
Joi
10:30 – 22:00
Vineri
10:30 – 23:00
Sâmbătă
10:30 – 23:00
Duminică
10:30 – 22:00

Opțiuni de plată disponibile

Serviciile noastre

Informații contact

Trimite-ne mesajul tău.

Introdu numele.
Introdu adresa de e-mail.
Introdu numărul de telefon.
Introdu subiectul.
Introdu mesajul.
Mesajul tău a fost trimis. Te vom contacta în curând.
Mesajul nu a fost trimis.
Twitter_Logo_Blue